1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
28 czerwca 2023

Otrzymaj do 20% rabatu na serwis swojej Toyoty!

Sprawdź samochód przed wakacjami i zapewnij sobie spokojną podróż
Czy Twój samochód jest gotowy na wakacyjne przygody? Zapewnij sobie spokojną podróż, odwiedzając nasz serwis Toyota Centrum Wrocław przy ul. Klecińskiej 155. Teraz możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty i sprawdzić swoje auto przed wakacjami za jedynie 119 zł, zyskując jednocześnie atrakcyjny rabat aż do 20% na serwis swojej Toyoty!

Zapewnimy Ci kompleksową usługę, aby Twój samochód był w optymalnym stanie przed wyjazdem.
Nasza oferta obejmuje:

  • Wszystkie punkty z protokołu WSBA - Nasz doświadczony zespół mechaników sprawdzi Twój samochód pod kątem kluczowych elementów, upewniając się, że wszystko działa sprawnie i bezpiecznie.
  • Wydruk z geometrii przejazdowej - Precyzyjna geometria układu kierowniczego jest kluczowa dla stabilności i komfortu jazdy. Dzięki wydrukowi z geometrii przejazdowej będziesz miał pewność, że Twój samochód jest odpowiednio wyregulowany.
  • Wydruk z testu tłumienia amortyzatorów - Sprawdzimy amortyzatory Twojego pojazdu, aby upewnić się, że zapewniają odpowiednie tłumienie i komfort na drodze.
  • Dezynfekcja klimatyzacji pianką - Dbamy o higienę Twojego samochodu. Nasza profesjonalna dezynfekcja klimatyzacji pianką skutecznie usuwa bakterie i nieprzyjemne zapachy, zapewniając świeże powietrze wewnątrz pojazdu.
  • Myjnia - W pakecie również bezpłatne mycie samochodu, abyś mógł cieszyć się czystym i lśniącym autem.


A to jeszcze nie wszystko! Jeżeli w trakcie sprawdzenia okaże się, że Twój samochód wymaga dodatkowej usługi, rezerwując ją na miejscu, otrzymasz aż 20% rabatu na wykonanie usługi oraz 15% rabatu na potrzebne części.

Umów się już teraz: (71) 776 20 01

Przycisk